eDELIVER 9

  • Tichý, výkonný a 100% elektrický

  • Dojezd až 300 km (podle WLTP)

  • Kapacita baterie až 89 kWh

  • Od 1 329 900 Kč bez DPH

Výherce kategorie "Best Large Van" serveru www.whatcar.com!

100% elektrický a ekologický

Stejně jako menší bratr je eDELIVER 9 100% elektrický. Působivé jízdní vlastnosti a vysoká přepravní kapacita až 11 m³, to je MAXUS eDELIVER 9. Moderní a elegantní elektrická dodávka vás překvapí svým dojezdem až 300 km a výkonem 150 kW. 

Výraznou tvář modelu eDELIVER 9 dodávají vyvýšené full-LED světlomety.

Dostatek prostoru pro každé podnikání

V závislosti na variantě karoserie nabízí MAXUS eDELIVER 9 snadno přístupný nákladový prostor o objemu mezi 9,7 m3 (L2H2) až 11 m3 (L3H2) a maximální zatížení až 1 200 kg. Vůz je v nabídce hned se dvěma rozvory. 

Další možnosti

Každé podnikání je individuální. Přizpůsobte si svůj MAXUS eDELIVER 9 na míru svému podnikání. Jako autorizovaný distributor můžeme nabídnou řadu oficiálních modifikací nákladového prostoru. Kontaktujte nás pro více detailů.

Nabídka úprav

  • Úprava s plošinou pro vozíčkáře
  • Mikrobus 8+1 osob
  • Mikrobus 3+3 osoby
  • Chladírenská vestavba
  • Obytná vestavba – karavan
  • a mnoho dalších…

Galerie

Překvapivý, plně vybavený interiér

MAXUS eDELIVER 9 je k dispozici pouze v jedné výbavové variantě, která má ale vše, co ke své práci potřebujete. Samozřejmostí je tedy parkovací asistent vpředu i vzadu, klimatizace, full LED hlavní světlomety, 10palcový dotykový displej s couvací kamerou, asistent změny jízdního pruhu (LCA) a mnoho dalšího.

Moderní konektivita

Všechny potřebné informace najdete přímo v zorném poli řidiče na barevném displeji palubního počítače. Ovládání infotainmentu je velmi jednoduché. Prostřednictvím 10palcového dotykového displeje si rychle a snadno zobrazíte veškeré potřebné informace. Pokud k zařízení připojíte váš chytrý telefon, můžete využít Apple CarPlay nebo Android Auto.

Ergonomické a překvapivě pohodlné

Tři pohodlná sedadla v kabině řidiče nabízejí vynikající komfort sezení i na delší cesty. 

100 km za 10 minut nabíjení

Až 353 km dojezd ve městě (dle WLTP)

MAXUS eDELIVER 9 je vybaven elektromotorem o výkonu 150 kW (204 koní). Točivý moment 310 Nm poskytuje vozu silnou akceleraci a tažnou sílu.

Dodávka je vybavena lithium-iontovou baterií nejnovější technologie, na kterou poskytuje společnost Maxus záruku až osm let.

Nabíjecí zásuvka vozidla se nachází na přední straně za logem MAXUS. Při pomalém nabíjení z wallboxu s integrovanou nabíječkou o výkonu 11 kW netrvá nabíjení baterie o kapacitě 51,5 kWh déle než 8 hodin. S rychlonabíječkou se doba nabíjení zkrátí na pouhých 40 minut (nabití na 80 %). 

Bezpečná jízda na nejvyšší úrovni

Elektronický stabilizační program (ESP) 

ESP sleduje a reguluje stabilitu vozidla tak, aby neklouzalo v případě náhlého vybočení v ostrých zatáčkách v nepříznivých podmínkách na vozovce. 

Bezpečná konstrukce

Karoserie vozidla je vyrobena z vyztužené oceli, která v případě nehody absorbuje sílu uvolněnou při srážce a poskytuje tak cestujícím tu nejlepší možnou ochranu.

Upozornění na opuštění jízdního pruhu (LDW)

LDW sleduje značení jízdních pruhů kamerou. Pokud změníte jízdní pruh bez použití ukazatele směru, budete na to upozorněni akustickým signálem.

Monitorování mrtvého úhlu (BLIS)

BLIS detekuje vozidla v mrtvém úhlu a varuje řidiče světelným signálem ve vnějším zrcátku.

Upozornění na vzdálenost (FCW)

Sleduje bezpečnou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla. Řidič je v případě nebezpečné vzdálenosti varován signálem.

Šest airbagů

MAXUS eDELIVER 9 je vybaven airbagem u řidiče, dvojitým airbagem u spolujezdce a také dalšími dvěma bočními a dvěma hlavovými airbagy.

Automatický systém nouzového brzdění (AEBS)

Pokud systém detekuje na vozovce chodce nebo jiné vozidlo, AEBS deaktivuje pedál plynu a zahájí nouzové brzdění, aby se minimalizovaly následky nehody nebo se jí dokonce předešlo.

Asistent změny jízdního pruhu (LCA)

Pokud chcete změnit jízdní pruh, zatímco se jiné vozidlo za vámi rychle blíží a je již méně než 70 metrů daleko, systém vás upozorní akustickým signálem a výstražným symbolem ve vnějším zrcátku.

Neuvěříte dokud ho nezkusíte!

Domluvte si testovací jízdu!

Stáhněte si informační brožuru

s kompletními technickými údaji a ceník.