eDELIVER 3

  • Tichý, výkonný a 100% elektrický
  • Dojezd až 240 km (podle WLTP)
  • Kapacita baterie 53 kWh
  • Od 899 000 Kč bez DPH

100 % elektrický a ekologický

MAXUS eDELIVER 3 není obyčejná dodávka. Je 100% elektrická a tudíž šetrná k životnímu prostředí. Díky nejvyššímu dojezdu ve své třídě je vhodná nejen pro městský provoz, ale i na krátké vzdálenosti mimo město. 

Ať jste řemeslník nebo podnikáte v dopravě a logistice, oceníte její kvalitní zpracování a osobitý design. Nezaměnitelná přední část a dynamické boční linie podtrhují agilní a kompaktní charakter vozu MAXUS eDELIVER 3. 

To správné provedení pro vás

Pokud potřebujete dobře ovladatelné vozidlo s přepravní kapacitou na co nejmenší podlahové ploše, verze L1 je pro vás ideální. Nabízí nákladový prostor o délce 218 cm.

Prodlouženou verzi L2 oceníte zejména v případě přepravy objemnější věci. Užitečná hmotnost je až 990 kg. K dispozici je velký nákladový prostor o délce 277 cm. Nákladový prostor pojme až tři europalety. Podlaha a stěny jsou zakryté, tím jsou dobře chráněné před poškozením.

Galerie

Za pouhých 45 minut 80 % nabití

Až 240 km dojezd (dle WLTP)

MAXUS eDELIVER 3 je vybaven elektromotorem o výkonu 90 kW (122 koní). Točivý moment 250 Nm poskytuje vozu silnou akceleraci a tažnou sílu.

Dodávka je vybavena lithium-iontovou baterií nejnovější technologie, na kterou poskytuje společnost Maxus záruku až osm let.

Nabíjecí zásuvka vozidla se nachází na přední straně za logem MAXUS. Při pomalém nabíjení z wallboxu s integrovanou nabíječkou o výkonu 7,2 kW netrvá nabíjení baterie o kapacitě 53 kWh déle než 8 hodin. S rychlonabíječkou se doba nabíjení zkrátí na pouhých 45 minut (nabití na 80 %). 

Bezpečnost na prvním místě

Myslíme také na vaši bezpečnost. Vozidlo je vybaveno komplexním balíčkem aktivní bezpečnosti. Součástí výbavy je ESP a mnoho dalších bezpečnostních systémů.

Robustní konstrukce

Stabilní karoserie vozu je vyrobena z nerezové oceli a hliníku. V případě nehody konstrukce absorbuje sílu uvolněnou při nárazu a působí proti deformaci. Kromě toho byl MAXUS eDELIVER 3 od počátku navržen jako čistě elektrické vozidlo. To umožnilo bezpečnou integraci baterie do podvozku. Balíček pasivní bezpečnosti doplňují airbagy řidiče a spolujezdce.

Skvělé jízdní vlastnosti

- nízké těžíště kvůli baterii v podvozku

- díky tomu dobré jízní vlastnosti a stabilita

EBD

Systém EBD (Electronic Brakeforce Distribution) zajišťuje správné rozdělení brzdné síly na jednotlivé nápravy, a to i v nouzových situacích, v závislosti na hmotnosti nákladu v zavazadlovém prostoru.

ESP

Systém ESP sleduje a kontroluje stabilitu vozu. Zajišťuje, abyste neztratili kontrolu nad vozem při náhlém odbočování, zatáčení nebo v obtížných situacích.

Neuvěříte, dokud ho nezkusíte!

Domluvte si testovací jízdu!

Stáhněte si informační brožuru

s kompletními technickými údaji.